Static Web (1.1.0-beta2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Domain
az: Domen

en: Table
az: Cədvəl

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Card
az: Kart

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
