Static Web (1.1.0-beta2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
