Static Web (1.1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
