Static Web (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Project
ro: Proiect

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Created
ro: Creat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Table
ro: Tabel

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: Add Page
ro: Adaugă Pagină

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Alert
ro: Alertă
