Static Web (1.1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Project
ru: Проект

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Text
ru: Текст

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Created
ru: Создано

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Domain
ru: Домен

en: Table
ru: Таблица

en: Banner
ru: Баннер

en: Authored on
ru: Создан в

en: Token
ru: Токен

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Site Name
ru: Название сайта

en: Changed
ru: Изменение

en: Add Page
ru: Добавить страницу

en: Paragraph
ru: Параграф

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Clients
ru: Клиенты

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Card
ru: Карточка

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Alert
ru: Оповещение

en: Paragraphs
ru: Параграфы
