Static Web (1.1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
