Static Web (1.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Project
ar: المشروع

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Domain
ar: النطاق

en: Table
ar: جدول

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Add Page
ar: اضافة صفحة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Card
ar: بطاقة

en: Alert
ar: تنبيه
