Static Web (1.1.0-beta1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Project
da: Projekt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Off
da: Afbrudt

en: Domain
da: Domæne

en: Table
da: Tabel

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Token
da: Symbol

en: Changed
da: Ændret

en: Add Page
da: Tilføj side

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Clients
da: Klienter

en: Card
da: Kort

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Alert
da: Advarsel
