Static Web (1.1.0-beta2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Table
el: Πίνακας

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Add Page
el: Προσθήκη Σελίδας

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Alert
el: Συναγερμός
