Static Web (1.1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: فهرست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Project
fa: پروژه

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Domain
fa: دامنه

en: Table
fa: جدول

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Token
fa: توکن

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Add Page
fa: افزودن صفحه

en: Clients
fa: مشتریان

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Alert
fa: هشدار
