Static Web (1.1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Created
gl: Creado

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Domain
gl: Dominio

en: Table
gl: Táboa

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Dashboard
gl: Panel de control
