Static Web (1.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project
hu: Projekt

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Domain
hu: Domén

en: Table
hu: Táblázat

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Token
hu: Vezérjel

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Changed
hu: Módosítva

en: Zone ID
hu: Zóna ID

en: Add Page
hu: Oldal hozzáadása

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Clients
hu: Ügyfelek

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Card
hu: Kártya

en: Alert
hu: Riasztás

en: timestamp
hu: időbélyeg
