Static Web (1.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Domain
km: ដែន

en: Table
km: តារាង

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
