Static Web (1.1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
