Static Web (1.1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Table
ne: तालिका

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
