Static Web (1.1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Domain
nl: Domein

en: Table
nl: Tabel

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: Site Name
nl: Sitenaam

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Zone ID
nl: Zone-ID

en: Add Page
nl: Pagina toevoegen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Clients
nl: Afnemers

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Alert
nl: Alarm

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
