Static Web (1.1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Domain
oc: Domeni

en: Table
oc: Tablèu

en: Banner
oc: Bandièra

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
