Static Web (1.1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Domain
sl: Domena

en: Table
sl: Tabela

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
