Static Web (1.1.0-beta2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Table
te: పట్టిక
