Station (8.x-2.1-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
