Station (8.x-2.1-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Artist
gu: કલાકાર

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
