Station (8.x-2.1-beta1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Artist
hr: Izvođač

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Page
hr: Stranica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Start
hr: Početak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Track
hr: Prati

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
