Station (8.x-2.1-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Album
hy: Ալբոմ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
