Station (8.x-2.1-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
