Station (8.x-2.1-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Album
ka: ალბომი

en: Artist
ka: არტისტი

en: Time
ka: დრო

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
