Station (8.x-2.1-beta1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن
