Station (8.x-2.1-beta1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Artist
pl: Artysta

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Time increment
pl: Zwiększanie czasu

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Start
pl: Początek

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Track
pl: Historia

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Finish
pl: Zakończ

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name
