Station (8.x-2.1-beta1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Artist
ta: கலைஞர்

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Track
ta: பின்தொடர்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
