Station (8.x-2.1-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Album
ar: ألبوم

en: Artist
ar: المؤلف

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start
ar: البداية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Track
ar: تتبع

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Finish
ar: إنهاء

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
