Station (8.x-2.1-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Track
ast: Rastrexar
