Station (8.x-2.1-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Album
bg: Албум

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Track
bg: История

en: Apply
bg: Търси

en: Nobody
bg: никой
