Station (8.x-2.1-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন
