Station (8.x-2.1-beta1) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
