Station (8.x-2.1-beta1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Track
bs: Prati

en: Apply
bs: Primjeni
