Station (8.x-2.1-beta1) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Album
ca: Àlbum

en: Artist
ca: Artista

en: Schedule
ca: Planificar

en: Time increment
ca: Increment de temps

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start
ca: Inici

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Track
ca: Seguiment

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Add schedule
ca: Afegeix una planificació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Finish
ca: Acaba

en: Nobody
ca: Ningú

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name
