Station (8.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Artist
et: Esitaja

en: Schedule
et: Ajasta

en: 15 Minutes
et: 15 minutit

en: 30 Minutes
et: 30 minutit

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Start
et: Algus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Track
et: Jälgi

en: Schedules
et: Plaanilised

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 Minute
et: 1 minut

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: Offset
et: Nihe

en: Finish
et: Valmis

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name
