Station (8.x-2.1-beta1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Station
eu: Geltokia

en: Album
eu: Albuma

en: Artist
eu: Artista

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Time increment
eu: Denbora gehitu

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Track
eu: Aztarna

en: Schedules
eu: Zeregin programatuak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Finish
eu: Amaitu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
