Station (8.x-2.1-beta1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Album
fi: Albumi

en: Artist
fi: Artisti

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start
fi: Alkaa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Track
fi: Seuranta

en: Schedules
fi: Ajastukset

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Finish
fi: Valmis

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
