Station (8.x-2.1-beta1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Album
gl: Álbum

en: Artist
gl: Artista

en: Schedule
gl: Programación

en: Time increment
gl: Incremento de tempo

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start
gl: Comezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Track
gl: Seguimento

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
