Station (8.x-2.1-beta1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Schedule
he: תיזמון

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Start
he: התחלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Track
he: מעקב

en: Schedules
he: גיבויים אוטומטיים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Finish
he: סיום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: The username of the content author.
he: שם המשתמש של יוצר/ת התוכן.
