Station (8.x-2.1-beta1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Album
is: Myndasafn

en: Artist
is: Listamaður

en: Time
is: Tími

en: View
is: Skoða

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Authored by
is: Höfundur

en: Start
is: Hefst

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Track
is: Rekja

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
