Station (8.x-2.1-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Track
kk: трек
