Station (8.x-2.1-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Track
km: តាមដាន​
