Station (8.x-2.1-beta1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Artist
kn: ಕಲಾಕಾರ

en: Playlist
kn: ಚಲಾವಣಾ ಪಟ್ಟಿ

en: Program
kn: ಕ್ರಮವಿಧಿ (ಪ್ರೋಗ್ರಾಂ)

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು
