Station (8.x-2.1-beta1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start
lt: Pradžia

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Track
lt: Sekti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
