Station (8.x-2.1-beta1) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: View program
lv: Apskatīt programmu

en: Program
lv: Programma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: 15 Minutes
lv: 15 minūtes

en: 30 Minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Start
lv: Sākt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Track
lv: Sekošana

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
