Station (8.x-2.1-beta1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Album
ml: ആൽബം

en: Artist
ml: കലാകാരന്‍

en: Time
ml: സമയം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Track
ml: ചരണപഥം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
