Station (8.x-2.1-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Track
mn: Трак
