Station (8.x-2.1-beta1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Station
mr: स्थानक

en: Artist
mr: कलाकार

en: View program
mr: कार्यक्रम दाखवा

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: 15 Minutes
mr: १५ मिनिटे

en: 30 Minutes
mr: ३० मिनिटे

en: 1 Hour
mr: एक तास

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
