Station (8.x-2.1-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
